Modernizacja i rozbudowa komputerów Skawina

modernizacja i rozbudowa komputerow brzeznica
NaprawiamyIT

Modernizacja i upgrade komputera Skawina

Starsze komputery i podzespoły często nie dają rady sprawnie uruchomić nowoczesnych aplikacji i gier. To może być sygnał, że czas na rozbudowę, modernizację lub upgrade Twojego sprzętu. Wraz z postępem technologicznym i coraz większym zapotrzebowaniem na moc obliczeniową, nawet dobrej jakości komputery zaczynają się starzeć i tracić na wydajności. Dlatego warto zastanowić się, czy nie warto inwestować w modernizację swojego sprzętu.

Rozbudowa komputera pozwala na zwiększenie ilości pamięci RAM, co znacznie poprawia wydajność systemu i przyspiesza działanie aplikacji. Można również wymienić dysk twardy na szybszy i większy, co przyspiesza uruchamianie systemu i zapisywanie danych. Modernizacja procesora z kolei pozwala na obsługę nowszych technologii i programów.

To najpopularniejsze zabiegi zwiększające wydajność komputera. Wszystko zależeć będzie od budżetu, jaki chcemy przeznaczyć i od wydajności, jaką docelowo chcemy uzyskać.

Rozbudowa sprzętu

Skawina

Jak działamy?

mobilny serwis komputerowy skawina
Odbieramy sprzęt w umówionym terminie
serwis komputerowy skawina
Diagnozujemy usterkę i wyceniamy naprawę
naprawa laptopów skawina
Odwozimy naprawiony i sprawdzony sprzęt

Zapewniamy kompleksową obsługę sprzętu komputerowego, w tym laptopów, tabletów, smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Dzięki naszym usługom masz pewność, że Twoje urządzenia będą działać sprawnie i bez zakłóceń, co pozwoli Ci skupić się na swoich celach biznesowych lub prywatnych.

Upgrade komputera?

Skontaktuj się z nami!

Cennik

Sprawdzenie możliwości

29 zł
Dojazd, diagnoza, wycena

W przypadku zdecydowania się na rozbudowę sprzętu nie jest naliczana kwota za dojazd i diagnozę.

Podstawowa modernizacja

od 150 zł
RAM, SSD, procesor

Znalezienie kompatybilnego sprzętu, zmiana podzespołów, konfiguracja i uruchomienie sprzętu.

Pełna modernizacja

od 199 zł
Płyta główna, BIOS, chłodzenie

Upgrade kluczowych podzespołów Twojego komputera, wraz z montażem odpowiedniego chłodzenia.

UWAGA: Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się w zależności od zdiagnozowanej usterki. Do podanych cen doliczane będą koszty wymienionych części zamiennych.

Skontaktuj się z nami

Możesz zostawić nam wiadomość poprzez formularz kontaktowy, zadzwonić do nas, lub napisać na nasz Messenger – gwarantujemy błyskawiczną i konkretną odpowiedź

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

Scroll to Top